22 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Birbirinden farklı avantajları müşterilerine sunan Vakıfbank, pek çok kişinin ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Geçmişten bugüne kadar avantajlarıyla adından sık sık söz ettirmeyi başaran ve hem bireysel hem de kurumsal alanlarda hizmet sunan Vakıfbank bankacılık işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilmeniz için farklı hizmetler sunmaktadır.

İnternet şubesi avantajıyla sürekli yanınızda olmayı başaran Vakıfbank, her şehirde yer alan ATM ve şubeleriyle de hizmet sunmaktadır. Ayrıca bankanızın sizlere ne kadar yakın olduğunu görebilmek için resmi internet sitesinde de bütün şubelerinin adreslerine yer veren Vakıfbank düşük faizli kredileriyle de adından sık sık söz ettirmektedir.

Kazancınıza ve meslek grubunuza özel kredi seçeneklerini sizlere sunan Vakıfbank, ödemelerinizi daha kolay bir şekilde yapabilmeniz için sizlere geniş vade seçenekleriyle hizmet vermektedir. Daha fazla kazançlı çıkabilmek ve daha iyi sonuçlar alabilmek isterseniz faiz oranları düşük bankalar arasında yer alan Vakıfbank’ı tercih edebilirsiniz.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri detaylı bir şekilde inceleyen ve bu doğrultuda hareket ederek çalışmalarını güçlendiren Vakıfbank’ın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 0 724 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi yapabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.