Vahe ile Evdeki Mutluluk Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 2014 yılından beri ekranlarda yayınlanan bir programdır. Ev dekorasyonu programı olan program özellikle hafta sonlarının vazgeçilmez programı olarak dikkat çekmektedir. Pek çok kişinin gönlünde taht kuran Vahe Kılıçarslan tarafından sunulan Vahe ile Evdeki Mutluluk programı, evinizi yenileme aşamasında olanlar için fikir verici bir programdır.

Ayrıca ev yenilemek için gittiği bölgedeki yöresel lezzetleri de tattıran Vahe ile Evdeki Mutluluk programı, Türkiye’nin 81 ilinde yer alan bütün ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine gitmektedir. Vahe Kılıçarslan’ın sunduğu program 18 yıldır yayındadır. Ancak 2014 yılından beri düzenli olarak Star TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programının herhangi bir irtibat numarası bulunmamaktadır. Ancak Vahe ile Evdeki Mutluluk programının resmi internet sitesini ziyaret ederek başvuru formunu doldurabilir ve program yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.


Vahe ile Evdeki Mutluluk Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Bu programa ne oldu ya devam etmiyor mu hala acaba? İletişim numaralarına da kimse bakmıyor hep bu programa katılmak istemişimdir ama galiba başarılı programlar gibi bunlar da sona ulaştılar üzücü…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir