UPS Kargo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

UPS Kargo, 1907 yılında Amerikan Posta Şirketi olarak kurulmuştur. 1919 yılında UPS olarak isim değiştiren UPS Kargo, dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Toplamda 220 ülkeye hizmet veren UPS Kargo şirketinin 400 binden fazla çalışan personeli bulunmaktadır.

1988 yılında Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan UPS Kargo 260 şubesi, 700 araçlık dev filosu ve 5000’i aşkın personeli ile ülkemizde hizmet vermektedir. Kalitesi ve hızlı ürün taşımacılığı ile dikkat çeken UPS Kargo, müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet vermektedir.

UPS Kargo firmasına ulaşabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile gönderileriniz hakkında bilgi alabilir, ücret bilgisini sorgulayabilir ve dış ticaret ile ilgili gümrük sorularınızı da yetkili kişilere bildirebilirsiniz.

444 0 66 numarasını tuşlayarak UPS Kargo’nun çağrı merkezine erişebilirsiniz. Dilerseniz UPS Kargo’nun resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve iletişim formunu doldurarak da yetkililere ulaşabilirsiniz.


UPS Kargo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Türkiye’deki en iyi kargo firması sanırım UPS…Fiyatları biraz diğer firmalara göre tuzlu ama bence her kuruşunu hak ediyorlar. Çağrı merkezi sistemleri de yine diğer firmalara göre çok çok daha kaliteli çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir