1944 yılında kurulan Ülker, uzun ve başarılar ile dolu bir geçmişe sahiptir. Geçmişi bugüne getirirken üzerine yeni başarılar ekleyen Ülker, hiç bitmeyen o yola en sevilen yiyecekleri ile girmiştir. 110 ülkeye ihracı yapılan Ülker ürünleri gıda sektörünün öncülerindendir ve demirbaşlarındandır.

Dünya sıralamasında 3. bisküvi üreticisi olan Ülker bünyesinde Bebek Ürünleri, Bisküvi, Kraker, Gofret, Çikolata, Çikolatalılar, Dondurulmuş Gıdalar, Kahvaltılık Gevrekler, Kek, Kişisel Bakım ve Sağlık ürünler, Light ve Diyabetik Ürünler, Margarin ve Sıvı Yağlar, Mutfak Ürünleri, Sıcak İçecekler, Şekerleme ve Sakız gibi ürünler yer almaktadır.

Her yaştan insanın damak zevkine uyabilecek ürünler sunan Ülker, sürekli olarak ürün çeşitliliğini genişletmektedir. Müşterilerinden gelen geri dönüşlere hızlı bir şekilde yanıt veren Ülker, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına günümüzde de devam etmektedir.

Çağrı merkezi hizmeti de sunan Ülker’in çağrı merkezini arayarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi marka yetkililerine iletebilirsiniz. 0212 567 15 67 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezi sayesinde müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Marka ürünleri hakkında da detaylı bilgi alabileceğiniz çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verilecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!