Ülker Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

22 Şubat 1994 yılında Asım Ülker ve Sabri Ülker tarafından kurulan Ülker, günümüzde ülkemizin en büyük ve en köklü gıda üreticisi firmaları arasında yer almaktadır. Ürünlerini toplamda 110 ayrı ülkeye ihraç eden Ülker, gıda sektörünün en önde gelen markaları arasında yer almaktadır.

Türkiye’de yer alan en büyük 500 kuruluş arasında 108. Sırada bulunan Ülker, Yıldız Holding bünyesinde yer almaktadır. Hazır gıda ürünleri üreten pek çok farklı marka Ülker’e aittir. Bisküvi, gofret, çikolata, dondurulmuş gıdalar, kahvaltılık ürünler, kahveler ve daha pek çok farklı ürün Ülker tarafından üretilmektedir.

7’den 70’e her yaştan kişiye hitap etmeyi başaran Ülker, ülkemizin en sevilen markaları arasındadır. Ülker aynı zamanda müşteri hizmetleri iletişim numarasına da sahiptir. Ülker müşteri hizmetlerini arayarak yetkili kişiler ile görüşebilirsiniz. Ülker çağrı merkezine ulaşabilmek için 0212 567 15 67 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Ülker Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Ülker tam adına yakışır bir çağrı merkezi kurmuş. Online olarak yüklü miktarda ürün siparişi vermiştim. Siparişte birtakım gecikmeler ve karışıklıklar oldu ama çağrı merkezinde bu sorunu dakikalar içerisinde çözdüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir