TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgisi Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

TÜVTÜRK, ülkemizde 2008 yılından bu güne araç bakım ve muayenesi yanı sıra yola uygunluk gibi test hizmetlerini sürdürmektedir. Ülke genelinde her ilde ve bazı ilçelerde yer alan Tüvtürk’ün 205 tane sabit muayene istasyonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 77 tane gezici istasyon hizmeti, 5 motosiklet ve 13 adet gezici traktör yardımıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye genelinde 3500’ün üzerinde personel çalıştıran TÜVTÜRK, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı altında çalışmakta olan bir kuruluştur. Kuruluşun denetim ve düzenleme işlemleri bakanlık tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

TÜVTÜRK ülke genelinde tek bir sabit numara üzerinden TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri çalışanları destek vermektedir. Bu çağrı merkezini arayarak tüm TÜVTÜRK hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilir, yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca isteklerinizi, önerilerinizi ve şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz.

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi Direk Bağlanma Numarası

0850 222 88 88

TÜVTÜRK çağrı merkezi haricinde internet sayfaları üzerinden de randevu hizmeti alabilirsiniz.

TÜVTÜRK Online Randevu Al sayfası üzerinden randevu alabilirsiniz. Takıldığınız yerlerde konuya yorum atarak bilgi talep edebilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir