2005 yılında iki ayrı bankanın birleşmesiyle bugünlere gelen Türkiye Finans Bankası, gelişmeye devam eden ve sürekli olarak kendisini yenileyen bankalar arasında yer almaktadır. Türk yerli sermayesi ile kurulan ve ilk katılım bankaları arasında bulunan Türkiye Finans Bankası, sunduğu avantajlar ile tercih sebebi olmaktadır. Yatırım yapacak kişilere pek çok farklı avantaj sunan Türkiye Finans Bankası esnafın yanında olduğunu açıklayarak esnaflara özel kredi imkanları da sunmaktadır.

Günümüzün en karlı yatırım araçları arasında yer alan altın yatırımlarını da destekleyen Türkiye Finans Bankası, altın yatırımı konusunda uzman olan ve çeşitli seçenekler sunan bir bankadır. Altın Şube gibi uygulamalarıyla altın günü düzenleyen Türkiye Finans Bankası sayesinde altınlarınızı değerlendirmeye sizler de başlayabilirsiniz.

Her ilde şubesi bulunan Türkiye Finans Bankası şehir merkezlerinde de yaygın olarak bulabileceğiniz şubelere sahiptir. Şubelerden yapabileceğiniz işlemleri aynı zamanda internet şubesi üzerinden de yapabilirsiniz. Türkiye Finans Bankası çağrı merkeziyle de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Türkiye Finans Bankası’nın çağrı merkezini arayarak bankacılık işlemlerinizi yapabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 444 2 444 numarasını tuşlayabilirsiniz.