22 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

2005 yılında iki farklı bankanın birleşmesiyle kurulan Türkiye Finans Bankası, gelişmeye devam eden ve yenilikçi yapısıyla dikkat çeken bankalar arasında yer almaktadır. Türk yerli sermayesi ile kurulan ve ilk katılım bankası olma özelliğini de taşıyan Türkiye Finans Bankası, KOBİ’lere sunduğu avantajlarıyla da dikkat çekmektedir.

Günümüzün en karlı yatırım araçları arasında yer alan altına da destek sağlayan Türkiye Finans Bankası, altın yatırımı yapmak isteyenlerin ilk tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Geniş şube ağıyla dikkat çeken Türkiye Finans Bankası, faizsiz bir şekilde alışveriş yapabilme imkanını da sizlere sunmaktadır.

Alışverişlerinizde taksitlendirme yapmak istiyorsanız Finansör gibi farklı kart uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Türkiye Finans Bankası aynı zamanda müşteri hizmetleriyle de dikkat çekmektedir. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri en iyi şekilde değerlendiren Türkiye Finans Bankası internet bankacılığı hizmeti de sunmaktadır. Türkiye Finans Bankası’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 2 444 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri çağrılarınıza cevap verecektir.