Turkish Airlines bünyesinde hizmet veren kargo firması Turkish Cargo, dünyanın dört bir yanına hizmet veren bir firmadır. Türkiye içerisinden yapılacak gönderimler ile birlikte yurtdışına yapılacak gönderimler için de hizmet veren Turkish Cargo, posta, özel kargo, genel kargo, uçak kiralama gibi pek çok farklı hizmet seçeneği ile hedef kitlesine hitap etmektedir.

Profesyonel ekibiyle hizmet sunan Turkish Cargo, kısa süre içerisinde gönderilerin belirtilen adrese ulaşmasını sağlamaktadır. Uçak ile yapılacak gönderimlerde belirtilen şehirlere veya ülkelere daha kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilmektedir.

Türkiye ve yurtdışında hizmet veren Turkish Cargo, acenteleri ve ofisleri sayesinde pek çok farklı ülkede hizmet sunmaktadır. Yetkili acentelerinden kabul ettiği kargolar ile yapılan gönderimlerin hedefe ulaşmasını sağlayan Turkish Cargo, geniş filosu her şehirdeki ve ülkedeki kargo taleplerinizi karşılamaktadır.

İnternet üzerinden sunulan hizmetleri takip edebileceğiniz Turkish Cargo aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden de iletişime geçebileceğiniz bir firmadır. Turkish Cargo çağrı merkezi müşteri hizmetlerini arayarak kayıp bagaj sorgulayabilir, takip bilgilerinizi öğrenebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Turkish Cargo çağrı merkezine bağlanmak için 0850 333 07 77 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!