Turkish Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Turkish bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda birçoğumuz telesekretere bağlanma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. En basit ve kolay yolu ile sizlere sunduğum kodlamalarla Turkish bank çağrı merkezi telefon numarasını arayarak direk işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Turkish bank müşteri temsilcisine bağlanarak bankamatiğe gitmeye gerek kalmadan evden tüm banka işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Turkish bank müşteri hizmetleri telefon numarası:

İlk önce direk telefonunuzdan “212 373 73 73” arayın.

Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0” tuşuna  bastığınız taktirde karşınıza çıkan birimden yapmak istediğiniz işlemi söyleyip gerekli olan birime bağlamasını rica edebilirsiniz.


Turkish Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için 2 yorum

  1. Turkish Bank’ın çağrı merkezi gayet olması gerektiği gibi hizmet veriyor. Aradığınız zaman uzun uzun sizi menüler arasında dolaştırmıyorlar. Ayrıca sizinle iletişim kuran kişiler de verdikleri hizmet hakkında deneyim sahibi kişiler.

  2. Hesap ekstresi ile ilgili yaşadığım sorunlarda çağrı merkezini aramıştım ve hızlı bir şekilde sorunlarımı çözüme kavuşturdular. Çok kibar ve ilgili kişiler ile iletişim kurarak çağrı merkezinden memnun bir şekilde ayrılabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir