31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1994 yılında İstanbul’da kurulan Turkcell, Türkiye’nin ilk GSM operatörü olma özelliğini taşımaktadır. Ülkemizde en fazla aboneye sahip olan GSM operatörleri arasındaki Turkcell’in toplam olarak 34 milyonu aşkın abonesi olduğu söylenmektedir. Yeni nesil teknolojiler ile hizmet sunan Turkcell yüksek hızda veri aktarımı yapabileceğiniz internet hizmeti de sunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden beri müşterilerine kaliteli hizmet sunan Turkcell, aynı zamanda T10 telefon modelini de kullanıcılarına sunmaktadır. Uygun tarifeleri, cihaz kampanyaları ve her kişinin ihtiyaçlarıyla bütçesine uygun paketleri ile hizmet sunmaya devam eden Turkcell her geçen gün büyümeye ve hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir.

Turkcell Superonline müşteri hizmtlerine bağlanamıyor ve yapamıyor iseniz sizlere aşağıda yazdığım telefon numarası ve doğru kodlamalar ile vakit kaybetmeden direk bağlanabilirsiniz. Direk telefon ile aradığınızda talepleriniz, şikayetlerinizi veya diğer işlemlerinizi direk müşteri temsilcisine bağlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine bağlanmak için:

İlk önce “0850 222 0 222 çağrı merkezi telefon numarasından arayın.

Sonra “1” tuşuna basıp 10 haneli hizmet numarasını girin.

Ardından “6” tuşuna basarsanız direk bekleme yapmadan hemen müşteri temsilcisi ile konuşabilirsiniz….