30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

1994 yılında İstanbul’da temelleri atılan Turkcell, Türkiye’nin ilk GSM operatörü olma özelliğini taşımaktadır. Türkiye’de milyonlarca abonesi bulunan Turkcell’in son yapılan açıklamalara göre 34 milyonu aşkın abonesi olduğu ortaya çıkmıştır. Turkcell GSM, 2G , 3G , 4G ve 4.5G, GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Geniş kapsama alanı ve kaliteli yüksek hızda veri aktarımı imkanı sunan Turkcell aynı zamanda yurtdışında da kullanılan bir operatördür. Türkiye’nin en fazla tercih edilen operatörleri arasında yer alan Turkcell çağrı merkezi de günün her anında ulaşabileceğiniz ve Turkcell ile ilgili sorunlarınızı çözebileceğiniz bir çağrı merkezidir.

Bir çoğumuz telefonda saatlerce müzik dinleyerek işlem yapamamaktan yakınmaktadır. Aslında Turkcell müşteri temsilcisine bağlanmanın çok kolay bir yolu var ki ! Bunu çoğu kimse bilmemektedir. Özellikle ilkin aradıktan sonra sesli konuşma komudunuz ile hemen çağrı merkezi ile bağlantı kurabilirsiniz. Bunun için:

Turkcell çağrı merkezine direk bağlanmak için:

Öncelikle “532” turkcell çağrı merkezi telefon numarasını tuşlayın.

Daha sonra direk “müşteri temsilcisi” derseniz sizi bekleme yapmadan hemen aktarım yapmaktadır.

Böylece bu kolay adım sayesinde bir çok işleminizi çabucak yapabilirsiniz…..