Türkiye’nin en ünlü telefon operatörleri arasında bulunan Turkcell, 1994 yılında faaliyetlerine başlamış bir firmadır. Kurulduğu ilk günden beri yenilikçi teknolojik gelişmelerini müşterilerine sunan Turkcell’in 36 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Bu sebeple, Turkcell müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi ile de hizmet vermektedir.

Turkcell’in müşteri temsilcilerine bağlanarak TL yükleme, paket ve tarife değişikliği, numara güncelleme, bilgi güncelleme, bilgi alma, şifre işlemleri ve internet işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Turkcell çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş ve önerilerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Türkiye genelinde binlerce mağazası ile hizmet veren Turkcell’in mağazalarına giderek yapabileceğiniz pek çok farklı işlemi Turkcell’in çağrı merkezi üzerinden de yapabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz Turkcell’in resmi internet sitesini kullanarak da online işlem merkezi üzerinden farklı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell çağrı merkezine bağlanmak isterseniz Turkcell hattınızdan 532 numarasını tuşlayabilir, sabit hatlar veya diğer operatörlerden ise 0532 532 00 00 numarasını arayabilirsiniz. Bir sonraki adımda “0” tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Kendi başınıza çözemediğiniz tüm sorunlar için kullanabileceğiniz Turkcell çağrı merkezine günün her anında bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezinin o günkü yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde taleplerinize cevap verilecektir.