Türkiye’nin en popüler telefon operatörleri arasında yer alan Turkcell, 1994 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri yenilikçi teknolojik gelişmeleri takip eden ve müşterilerine sunan Turkcell’in 36 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Turkcell müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Turkcell’in müşteri temsilcilerine bağlanarak TL yükleme, paket ve tarife değişikliği de yapabilirsiniz. Aynı zamanda numara güncelleme, bilgi güncelleme, bilgi alma, şifre işlemleri ve internet işlemlerini de çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Müşteri temsilcileriyle görüşerek istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de marka yetkililerine iletebilirsiniz.

Türkiye genelinde binlerce farklı mağazasıyla hizmet sunan Turkcell’in mağazalarına giderek yapabileceğiniz işlemlerin neredeyse tamamını çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Turkcell’in resmi internet sitesinden yararlanarak da Turkcell ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell’in çağrı merkezine bağlanmak istiyorsanız ve Turkcell hatta sahipseniz 532 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Sabit hatlar veya diğer operatörlerden ise 0532 532 00 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bir sonraki adımda ise “0” tuşuna basarak müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman müşteri temsilcileri o günün yoğunluğuna göre hızlı bir şekilde çağrılarınıza cevap verecektir.