Türkiye’de hizmet veren operatörler arasında bulunan Turkcell, 1994 yılında kurulmuştur. Müşterilerine daima yenilikçi hizmetler sunan Turkcell’in abone sayısı 2018 yılında 36 milyon olarak açıklanmıştır. Bu sebeple, Turkcell müşteri hizmetlerine büyük bir özen göstermektedir.

Turkcell müşteri temsilcilerini arayarak TL yükleme, paket ve tarife değişikliği, numara güncelleme, bilgi güncelleme ve bilgi alma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca şifre işlemleri ve internet paketi seçeneklerinden yararlanabilme gibi işlemler için de müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.

Türkiye’de binlerce mağazasıyla hizmet veren Turkcell’den hizmet almak için Turkcell hatlarından 532 numarasını diğer hatlardan ise 0532 532 00 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Dilerseniz Turkcell’in resmi internet sitesinde yer alan e-posta adresini ya da iletişim formunu doldurarak da müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

Resmi internet sitesiyle birlikte akıllı telefon uygulamasıyla da hizmet sunan Turkcell’in mobil uygulamasını indirerek dilediğiniz an işlem gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Zaman kaybı yaşamadan Turkcell ile ilgili yaşadığınız tüm sorunların çözüme kavuşabilmesini sağlayan ünlü markanın müşteri temsilcileri günün her anında sizlere hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra müşteri temsilcileri sizlere geri dönüş yapacaktır.