Türk Nippon Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türk Nippon Sigorta A.Ş. 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya’nın en büyük sigorta şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kurulmuştur. 6 Ekim 1998 tarihinde Sümerbank tarafından %85 oranındaki hisselerin satın alınmasıyla, sermaye yapısında ilerleme kaydeden Türk Nippon Sigorta’nın diğer ortakları ise %10 hisse ile Türkiye Kalkınma Bankası ve %4 hisse ile Nippon Fire & Marine olmuştur.

2000 yılında %96.25’lik hissesi Tasarrufu Mevduat Sigorta Fonu’na geçen Türk Nippon Sigorta, 2001 yılının Ekim ayında HNS Grup tarafından satın alınmıştır. Kasım 2008 tarihine kadar HNS Grup bünyesinde kaldıktan sonra ise çoğunluk hissesi Harel Grup tarafından satın alınmıştır.

2008 yılından beri dinamik ve profesyonel ekibi ile hizmet sunan Türk Nippon Sigorta, Harel Grubu’nun gücü ve desteğini de alarak sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir. Hedef kitlesinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendiren Türk Nippon, hizmet kalitesini her gün bir üst seviyeye taşımayı başarmıştır.

Türk Nippon’un genel müdürlük iletişim numarası 0216 554 11 00’dır. Asistan hattı ve çağrı merkezi hattı ise 444 88 67’dir. Bu numaraları arayarak Türk Nippon Sigorta ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir