Global şirketler arasında yer alan Total, Türkiye piyasasına 1992 tarihinde girmiştir. Türkiye’de madeni yağ, doğalgaz ve petrokimya alanlarında hizmet vermektedir. 50 milyar metre küp doğalgaz kullanımıyla bölgenin en önemli pazarlarından birisidir. Total Türkiye’nin Nijerya üzerinden LNG sağlamaktayken diğer taraftan Hazar bölgesinden çıkan petrolün Türkiye üzerinden taşınmasıyla Avrupa’ya taşınmasını sağlayan BTC petrol boru hattının %5’ine ortaktır.

Yıllık ortalama 50.000 ton madeni yağ üretimi olan Total, Türkiye’deki madeni yap pazarının %11’ini elinde tutmaktadır. Türkiye’de 10 binden fazla satış noktası bulunan Total, en büyük petrokimya şirketleri arasında yer almaktadır. Kaliteli ürün ve uygun fiyat denklemini başarılı bir şekilde kuran Total, her geçen gün üretim potansiyelini artırarak daha iyi şekilde hizmet verebilmek için çabalamaktadır. Akaryakıt istasyonları haricinde pek çok faydalı projede yer alan Total, sektör içerisinde önemli yeniliklere imza atmıştır.

Total’in İzmir Menemen’de madeni yağ üretim tesisi de bulunmaktadır. 30.000 metrekarelik alana kurulan özel tesiste 8.500 metrekarelik kapalı alanda üretim, dolum ve stoklama işlemi profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Total çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanmak isterseniz 0800 261 91 43 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!