2007 yılında Konya Şeker tarafından kurulan Torku, Konya Şeker tarafından üretimi yapılan ürünlerin tek bir marka altında satışının yapılmasını sağlamaktadır. Torku ürünleri arasında şeker, şekerleme, çikolata, unlu mamüller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile bitkisel yağlar ve daha pek çok farklı ürün yer almaktadır.

Kaliteli ve lezzetli ürünleri müşteri kitlesine sunan Torku, yerli üretim olması sebebiyle pek çok kişinin ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Torku, uzun yıllardır hizmet veren ve müşterilerinden gelen geri dönüşleri titiz bir şekilde inceleyen markalar arasında yer almaktadır.

Hedef kitlesini sürekli olarak memnun eden ve hedef kitlesini sürekli olarak geliştiren Torku, her yaştan kişinin damak zevkine hitap edebilecek özel ürünler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini bir üst noktaya taşıyabilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunan Torku’nun çağrı merkezine 444 75 50 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcileri ile görüşerek Torku ürünleri hakkında geniş kapsamlı bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt verilecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!