24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Tesettür giyim denildiği zaman ilk akla gelen markalar arasında yer alan Tofisa, tesettür giyim seçeneklerinin yanı sıra kombin üzerine sunduğu hizmetlerle de dikkat çekmektedir. Kullanıcılar açısından farklı tarzlarda seçim yapılabilmesini mümkün hale getiren Tofisa, kaliteli ürün seçenekleri ile kadınların aradıkları ürünlere ulaşmasını sağlamaktadır.

Elbise, ceket, tunik, triko ve daha pek çok farklı ürün seçeneği sunan Tofisa, marka mağaza satış noktaları üzerinden de hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda online satış da yapan marka her sezon farklı ve yeni tasarımları ile hedef kitlesinin karşısına çıkmaktadır.

Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlar için birbirinden farklı renk ve model seçeneği sunan Tofisa, hazır kombin seçeneklerini satışa online alışveriş mağazasında da satışa sunmaktadır. Her mevsim değişen kombin önerilerinde aynı zamanda parçalar da değişmektedir. Aynı ürün seçenekleriyle hazırlanan farklı kombinler ise kullanıcıların özgür bir şekilde seçim yapabilmesini sağlamaktadır.

Her ortamda daha şık ve göz kamaştırıcı bir stil ile yer alabilmenizi sağlayan Tofisa markasının çağrı merkezi de bulunmaktadır. Tofisa çağrı merkezine 0850 480 24 44 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcilerine istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.