Tivibu sayesinde evde, cep telefonundan ve internet üzerinden yerli ve yabancı kanalları izleyebilirsiniz. Sevdiğiniz dizilere ve filmlere istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz Tivibu, canlı yayınları istediğiniz zaman durdurabileceğiniz ve daha sonra kaldığınız yerden devam ettirebileceğiniz imkanı sizlere sunmaktadır.

Farklı bir TV deneyimi yaşatabilecek olan Tivibu sayesinde şimdiye kadar hiç hissetmediğiniz kadar kendinizi rahat ve özgür hissedebilirsiniz. Klasik televizyon anlayışına iyi bir alternatif olan ve yeni nesil teknolojiler ile desteklenen Tivibu’yu ister cep telefonunuza indirebileceğiniz uygulama ile isterseniz bilgisayarınızdan veya isterseniz evinize kuracağınız ve internet altyapınız ile uyumlu olan Tivibu kutunuz ile kullanabilirsiniz.

Tivibu hizmetlerinden yararlandığınız zaman sinema paketi sayesinde 62’si HD yayın olmak üzere toplam 212 kanal ve onlarca farklı türde filmin yayınlandığı sinema kanallarına erişebiliyorsunuz. Süper paket ise başta Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi olmak üzere Avrupa’nın pek çok liginden canlı maçları sizlere sunuyor.

Dizi, belgesel ve çocuk kanallarını da sizlere sunan Tivibu aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunuyor. Tivibu çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 0 375 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanabilir ve Tivibu ile ilgili merak ettiğiniz tüm konuların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!