Tekin Acar Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Tekin Acar, 2011 yılında kozmetik sektörüne giriş yapmış bir mağazadır. Dünya markalarına ait olan kozmetik ürünlerini aynı çatı altında toplayan Tekin Acar düzenlediği kampanyalar ve fırsatlar ile beğeni toplamış bir markadır. Uygun ve ekonomik fiyatlı ürünleri ile ilgi çeken Tekin Acar, dünya çapında en ünlü olan cilt bakım ürünleri, parfümler, saç bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri ile birlikte organik ürünleri hedef kitlesine sunmaktadır.

Türkiye’nin en popüler markaları arasına kısa süre içerisinde gelmeyi başaran Tekin Acar, güler yüzlü personeli ile de ilgi gören markalar arasındaki yerini almıştır. Tekin Acar markasına ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. 0212 338 21 21 numarasını tuşlayarak Tekin Acar yetkililerine ulaşabilirsiniz.


Tekin Acar Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Tekin Acar’ın ürünlerinden son derece memnunum. Fakat çağrı merkezinden sipariş değişimiyle ilgili destek alamadım. Başka bir yere yönlendirdikleri için konu biraz havada kalmış oldu. Yine de hızlı dönüş için teşekkürler kendilerine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir