7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Fransa’da kurulan ünlü marka Tefal, 1956 yılında tava mucidi tarafından küçük ev aletleri sektörü üzerinde hizmet vermeye başlamıştır. En ayırt edici özellikleri arasında yapışmaz tencere tava ile sektörün lideri olmayı başaran Tefal, Türkiye dahil olmak üzere dünyanın pek çok farklı ülkesinde hizmet vermektedir.

Hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam eden Tefal, düdüklü tencere, elektrikli pişiriciler, yiyecek içecek hazırlama ürünleri, ütüler, süpürgeler, ısıtma ve soğutma ürünleri, kişisel bakım ürünleri, tartılar için özel kap ve içecek hazırlama ürünleri gibi farklı ürün seçenekleri sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çeken Tefal, Fransız mühendisin icadı olan kendine özel kaplaması olan ürünleriyle ilgi görmektedir. Tefal, üretimini üstlendiği tüm ürünlerde özel kaplamalara yer vermektedir. Mutfak ürünlerinde en büyük yardımcılardan olan Tefal, hayatınızı kolaylaştırabilecek pratik, kaliteli ve özel yapıya sahip olan ürünleriyle ünlenmiştir.

Her zaman hizmetin en iyisini sunmayı kendisine ilke edinen Tefal, müşteri memnuniyetini bir üst noktaya taşıyabilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Tefal’in çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 222 40 50 numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca 444 40 50 numarası üzerinden de Tefal müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!