Kredi almak isteyenlere en özel seçenekleri sunan TEB, kredi alacak kişilere sunduğu düşük faiz ve yüksek getirili seçeneklerinden dolayı diğer bankalardan bir adım önde durabilmeyi başarıyor. Farklı kişilerin ihtiyaçlarına yönelik bankacılık işlemleri oluşturabilme imkanı sunan TEB aynı zamanda sosyal yönüyle de dikkat çekmektedir.

Düzenli olarak yarışmalar düzenleyen ve bankacılık sektöründe gelişen bir banka olabilmek adına neler yapabileceğini hesaplayan TEB, geniş vade aralıklarında uygun ödemeli krediler sunmaktadır. Kredi kartı ve hesap kartı gibi seçenekler sunan TEB dünyasında sizler de yerinizi almak isterseniz internet şubelerini de kullanabilirsiniz.

Günümüzde bütün bankaların internet üzerinden işlem gerçekleştirebilme imkanı sunmasından dolayı TEB’de internet üzerinden hizmet sunmaya başlamıştır. Müşterilerine ve müşterisi olmayan kişilere en kısa sürede paralarını en iyi şekilde değerlendirebilecekleri özel seçenekler sunan TEB, tek bir tıklama ile bankacılık işlemlerinizi yapabilmenizi sağlamaktadır.

Uzun yıllardır hizmet sunan TEB, sürekli olarak büyümeye devam ederken aynı zamanda sunduğu avantajlarını da genişletmektedir. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren TEB çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 200 06 66 numarasını tuşlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilir veya bankacılık işlemlerini de çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.