2003 yılında hizmet vermeye başlayan Tavuk Dünyası, tavuk lezzetleri sunan ve bu alanda adını ülkemiz genelinde duyurmayı başaran markalar arasında yer almaktadır. Türk insanının damak tadına hitap edebilmeyi başaran Tavuk Dünyası, 2012 yılında franchise hizmeti de vermeye başlamıştır.

Sağlıklı beslenme konusuna büyük bir özen gösteren Tavuk Dünyası, ürünlerin tedarik edilme sürecinden pişirilmesine kadar geçen süreç içerisinde hassas bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Denetim konusunda da üst düzey bir performans sağlayan ünlü marka soslar üzerinde de aynı hassasiyete sahiptir.

Tavuk Dünyası markası tarafından sunulan tüm ürünler İslami usullere uygundur. Helal bir şekilde kesilmiş ve hijyenik koşullarda saklanmış tavukların pişirilmesine özen gösteren Tavuk Dünyası kesilen tavukların beslenmesine ve yetiştirilmesine de büyük bir hassasiyet ve titizlikle yaklaşmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışında aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüren Tavuk Dünyası Türkiye dışında Almanya, Hollanda, Rusya ve Çin gibi ülkelerde de şubeleriyle hizmet sunmaktadır. Her bir şubesini sıkı bir biçimde denetleyen firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Türkiye genelinde 119 şubesi olan firmaya ulaşmak isterseniz çağrı merkezini de kullanabilirsiniz. Firma ile ilgili istek, soru, görüş ve önerileriniz için 0216 399 17 80 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!