Koç Grubu bünyesinde kurulan Tat Gıda yani Tat Gıda San. A.Ş. 1967 yılında Bursa’da faaliyetlerine başlamış bir gıda markasıdır. Bursa’nın ilçeleri arasında yer alan Mustafakemalpaşa ve Karacabey gibi ilçelerde üretim tesisleri bulunan markanın aynı zamanda İzmir Torbalı’da da üretim tesisleri yer almaktadır.

Türkiye’de Tat Gıda’nın pazarda yer alan payı diğer markalara göre kıyaslama yapıldığı zaman son derece yüksektir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Tat Gıda, yer aldığı sektörün öncü firmaları haline gelmiştir. Her geçen gün daha da büyüyen Tat Gıda, geniş üretim hacmiyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Tat Gıda’nın ürünleri arasında salça, ketçap, mayonez, domates, sebze konserveleri, süt, süt ürünleri ve makarna gibi ürünler yer almaktadır. Bu tür ürün gruplarının satışını ve üretimini sağlayan Tat Gıda, domates ve domates ürünlerini Tat, makarna ürünlerini Pastavilla, süt ürünlerini ise SEK markası ile nitelendirmektedir.

Ünlü ve seçkin markanın çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Tat Gıda’ya ulaşmak isterseniz 0850 211 89 00 00 ve 0216 430 00 00 numaralarını tuşlayabilirsiniz. Bu numaraları kullanarak Tat Gıda ürünleri hakkında bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!