7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Superonline, Turkcell şirketinin evlere internet servisi sağlayan birimi arasındadır. Sizlere sunulan bütün hizmetler Turkcell firmasının kalitesi ve güvencesi altındadır. Superonline Türkiye’nin en çok kullanılanv e sevilen GSM operatörü olan Turkcell’in iştirakidir. Sunulan bütün internet hizmetleri Turkcell güvencesiyle sizlere gelmektedir.

Türkiye’de yıllarca sabit bir internet sağlayıcısı bulunmaktaydı. Gerek hızı gerekse hizmet kalitesi yönünden kullanıcıları fazlasıyla memnun eden marka çoğu kişinin tercih ettiği ilk markalar arasında yer almaktadır.

Dünya kalite standartlarında hizmet veren ve fiber internet teknolojisi ile ışık hızında internet hızı ve altyapısı sunan Superonline, bireysel ve kurumsal internet hizmetleri sunmaktadır.

İnternet üzerinden yaptığınız bütün işlemlerde ve aktivitelerde son derece hızlı bir internet deneyimi sunan Superonline, normal internet bağlantısına göre 10 kat daha hızlı olan fiber internet ile de sizlere hizmet vermektedir.

Superonline müşterilerinden gelen geri dönüşleri de hızlı bir şekilde değerlendirmektedir. Bu sebeple, aktif bir şekilde çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. 0850 222 02 22 numarasını arayarak sizler de çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle görüşerek marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.