İnternet servis sağlayıcıları arasında yer alan Süpernet, Vodafone tarafından sunulan bir markadır. Hızlı internet paketlerini son derece uygun şartlarda ve ekonomik fiyatlarda satışa sunan Vodafone Süpernet, avantajlı bir şekilde internet kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Ücretsiz modem ve kurulum imkanı sunan Süpernet, başvurunuzdan kısa süre sonra internetinizi kullanmaya başlayabileceğiniz bir internet servis sağlayıcısıdır. Herhangi bir sebepten dolayı Süpernet hizmetlerinden memnun kalmazsanız aboneliğinizi iptal ettirme hakkınızda bulunmaktadır.

Online, telefon ve satış ofisleri üzerinden abonelik başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz Süpernet, 7 iş günü içerisinde sorunsuz bir şekilde internet hizmetlerinden faydalanabilmenizi sağlamaktadır. Süpernet ile ilgili sorun yaşadığınız zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır.

Süpernet ile iletişime geçmek isterseniz 0850 542 0 542 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden Süpernet ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkili kişilere bildirebilirsiniz. Süpernet çağrı merkezini aynı zamanda yaşadığınız sorunlar ve abonelik işlemleriniz ile ilgili de kullanabilirsiniz.

Günün her anında ulaşabileceğiniz Süpernet çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri hizmetleri çağrılarınıza cevap verecektir. Süpernet ile ilgili çözemediğiniz tüm sorunlarınızda Süpernet çağrı merkezini arayabilir ve müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!