Spotify Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Spotify Nedir

Spotify 2008 yılı itibariyle hayatımıza giren bir müzik ve eğlence platformudur. Spotify kullanarak dünyanın dört bir yanından hemen hemen tüm sanatçılar her şarkısına ulaşmak mümkün. Tüm platformlar üzerinden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi Premium sürümüne geçiş yaparak birçok ayrıcalıktan yararlanma şansı yakalayabilirsiniz.

Cep telefonunuzda bir uygulama yardımıyla sınırsız ve ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz. Ücretsiz sürümün tek olumsuz yani müzikleri internetiniz yokken dinleyemiyor oluşunuz. Birde ara sıra reklam çalacaktır. Fakat oldukça cazip bir ücret karşılığında Premium sürüme geçerek sınırsız bir şekilde müzikleri dinleyebilir, istediklerini telefonuna kaydedebilirsiniz. Üstelik reklam derdi olmadan.

Milyonlarca parça arasından o an canın ne istiyorsa onu açıp dinleyebilirsin. Ne dinlemek istediğin tamamen senin özgürlüğünde. İstersen yalnızca bir parça seçebilir sonrasında o şarkıya göre bir radyo oluşturmasını isteyebilirsin. Seçtiğin şarkıya göre sana özel bir playlisti anında karşına çıkaracaktır. Bu playlistte beğenmediğin şarkılar geldiğinde “Beğenmeme” tuşuna basıp bir daha çalmasını önleyebilirsin.

Arkadaşların tarafından beğenilen sanatçılara göz atabilir, onların müzik zevklerini yakından takip edebilirsin. Tamamen müzik üzerine kurulu bir sosyal medya gibi düşünebilirsiniz. Müzikle ilgili aradığın her şey bu uygulamada yer alıyor. Monotonlaşana hayatına bir renk katmak için hayatına müzik kat. Hiç para ödemeden müzik dinleyebilmeniz için üye olmanız yeterli. Eğer bir problemle karşılaşırsanız veya merak ettiklerinizi sormanız gerekirse destek sayfasına ulaşarak oradan her türlü iletişimi kurabilirsiniz. Maalesef bir telefon numarası bulunmuyor.


Spotify Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Spotify Nedir” için bir yorum

  1. Spotify gibi büyük bir marka neden ülkemizde çağrı merkezi açmıyor çok merak ediyorum. Milyonlarca aboneye sahipler bu ülkede ama hala çağrı merkezi işletmiyorlar. Neyse destek ekibine farklı yollar ile ulaşacağız demek ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir