7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Simfer 1977 yılında başladığı faaliyetlerine ilk olarak katı yakıt sobası üretimiyle başlamıştır. 1997 yılında pişirici grubuna adım atan ünlü marka üretimlerine bu yönde devam etmiştir. Bu alanda yaptığı çalışmalarda özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken Simfer, sektöre büyük bir soluk getirmeyi başarmıştır. Özellikle her çalışmasında tüketici ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran ve beklentilerin karşılanmasını sağlayan markalar arasındadır.

40 yılı aşkın süredir bu alanda yaptığı çalışmalar ile dünya çapında tercih edilen markalardan olmayı başarmıştır. Ar-Ge çalışmaları özellikle yapılan üretimlerin geliştirilmesi ve tüketici beklentilerinin karşılanabilmesi için en uygun şekilde üretimin yapılabilmesine imkan tanımaktadır.

Ünlü marka aralıksız bir şekilde yaptığı araştırmalar sayesinde hizmet verdiği sektörde öncü markalar arasına girmeyi başarmıştır. Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışı pazarında da önemli bir rol üstlenen Simfer, kalite standartlarını sürekli olarak yükselterek pişirici ürünler grubunda yüksek kalitede üretimleriyle ilgi görmektedir.  

2016 yılında 146 ülkede ihracat çalışmaları yapan ve ürünlerini geniş kitlelere sunan Simfer, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Simfer’in çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 201 03 52 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!