1 Mart 1992 yılında Türkiye’deki yayın hayatına başlayan özel kanallar arasındaki Show TV, milyonlarca izleyiciye hitap etmeyi başaran bir kanaldır. Show TV tarafından yayınlanan özel şovlar, diziler ve haber programları izleyicilerden tam not almayı başarmıştır. 1992 yılından beri Türk halkının kalbinde yer etmeyi başaran Show TV, 7’den 70’e her kesime hitap etmeyi başarabilen ender kanallar arasında yer almaktadır.

Ciner Medya grubuna ait olan Show TV, ana haber bültenine izleyicilerin WhatsApp üzerinden erişebilmesini de sağlamaktadır. İzleyenlerden aldığı haberleri de yayınlanan Show TV’nin aktif olarak kullandığı müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır.

Show TV’nin izleyici hizmetleri iletişim numarası 0212 313 60 00 numarasıdır. Bu numarayı arayarak izleyici temsilcileri ile iletişime geçebilir ve kanalda yayınlanan içerikler hakkında şikayette de bulunabilirsiniz. Kanala sormak istediğiniz soru, istek ve önerileriniz var ise yine aynı numarayı kullanabilir veya e-mail üzerinden de yetkili kişilere erişebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!