Shell Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Hollanda merkezli olan Shell, dünyanın en büyük petrol şirketleri arasında yer almaktadır. Dünya genelinde 70’i aşkın ülkede toplam 94.000’i aşkın personeliyle hizmet sunan Shell, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını inovatif yaklaşımıyla sürdürerek seçkin firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Hizmet kategorilerine göre farklı kitlelere hitap edebilmeyi başaran Shell, müşterilerinden gelen geri dönüşleri değerlendiren ve geri dönüşlere her zaman büyük bir özen gösteren firmadır. Shell ülkemizde de hizmet sunan petrol şirketleri arasındadır.

Günümüzdeki araç sahiplerine en kaliteli yakıt hizmetini sunan Shell 1923 den günümüze kadar Türkiye’de hizmetlerini sorunsuz şekilde devam ettirmektedir. Günümüzde 1000den fazla istasyonu ile 1 milyondan fazla misafirlerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Shell V-Power Nitro+ performans yakıtları, Shell FuelSave tasarruf yakıtları, Shell Helix Motor Yağları, Shell AutoGas hizmetinin yanı sıra 24 saat açık en kaliteli ürünler satan market hizmeti de sunmaktadır. Kullanıcılarına birçok hediyelerde bulunan Shell smart kart hizmetinin 7 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Hem kalite hem hediyeler için Shell i tercih eden kullanıcıların merak ettiği Soru , istek , Öneri ve şikayet talepleri olabilir. Shell müşteri hizmetlerine bağlanmak için :

Shell Çağrı merkezine Bağlanmak için : +90 212 376 00 00

Shell İletişim bilgileri için : https://www.shell.com.tr/about-us/contact-us.html


Shell Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Shell’i çok fazla kullanıyorum. Çağrı merkezinden de memnunum ama şubelerinde sattıkları gıda ve diğer ürünlerin fiyatlarını biraz indirmeleri gerekiyor. Her yerde uygun fiyatlı olan gıda ürünleri şubelerde çok pahalı. Acil durumlarda almak durumundayız ama fiyatları indirmeleri gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir