Samsung Note 8 Bilmediğiniz Özellikleri

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Teknik özellikleriyle dikkat çeken Samsung Note 8 modelinin bilinmeyen pek çok farklı özelliği bulunuyor. Büyük ekrana sahip olan cihazda ekran boyutuna göre düzenleme yaparak indirdiğiniz uygulamaları optimize eden bir özellik bulunuyor. Ayarlar bölümünden ekran ayarları kısmına gelerek tam ekran uygulamalara girebilir ve uygulamalarınızı ekran boylarına göre ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcıların cihaz temasını değiştirebilmeleri için de pek çok farklı özellik bulunuyor. Bu özellikten yararlanmak için ayarlar kısmından duvar kağıdı ve temalar bölümüne girmeniz yeterlidir. Samsung Note 8 modelinin arkasındaki parmak izi sensörüne alternatif olarak yüz tanıma özelliği de bulunuyor. Telefonunuzun kaybolma ve çalınma durumlarına karşı koruma altına almak isterseniz Mobil Cihazımı Bul özelliğini de açabilirsiniz.

Samsung telefonunuzdaki kayıtlı hesabınız üzerinden cihazınızı uzaktan kontrol edebilir ve konum yollayabilirsiniz. Kameranızı güç açma kapama tuşuna çift tıkladığınız zaman açılabilecek şekilde de ayarlayabilirsiniz. Canlı Odak Modu bulunan kamera ile geniş açılı fotoğraflar çekebilirsiniz. Geniş açılı arka planı görebilir ve ne kadar bulanıklaştırmak istediğinizi de çekim esnasında belirleyebilirsiniz.

S Pen ile bir videodaki sevdiğiniz bir bölümü GIF haline getirebilirsiniz. S Pen menüsünden akıllı seçim kısmından animasyon seçeneğini kullanarak kısa bir kayıt sonrasında GIF dosyanız hazır hale gelmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir