Sahibinden çağrı merkezi telefon numarası

11 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

2000 yılında 2700 ilan ile açılarak yayın hayatına başlayan Sahibinden, sürekli gelişen ve ilan sayısını artıran bir marka olmuştur. İlk dönemlerde ufak çaplı olarak yayın hayatına devam eden ünlü internet sitesi müşteri hizmetleri ağını sürekli geliştirerek yayın hayatına devam etmiştir. Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olan Sahibinden, 50 milyona yakın kullanıcının giriş yaptığı bir platformdur.

5 milyondan fazla ilanın bulunduğu Sahibinden’de 600’den fazla çalışan kişi bulunmaktadır. Sektörünün lideri olan Sahibinden, birbirinden farklı kategorilerde ilan açılabilmesine imkan sağlamaktadır.

Sahibinden çağrı merkezi telefon numarası 0850 ile başlamaktadır sabah 08.00 ve 16.00 saatleri arası ulaşabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde yaşadığınız sorun, istek ve önerileriniz için Sahibinden.com müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sahibinden.com Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0 850 222 44 44

Sahibinden.com a giriş yaptıktan sonra destek merkezi üzerinden sorunlarınız hakkındaki makaleleri okuyabilirsiniz.

Mail yolu ile Sahibinden.com yetkilileri ile iletişime geçmek isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz mail adresi ile kendilerine ulaşabilirsiniz.

[email protected]


Sahibinden çağrı merkezi telefon numarası” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir