Renault Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1899 yılında Fransa’da kurulan Renault dünyanın en ünlü otomotiv firmaları arasında yer almaktadır. Renault’un yan kuruluş otomobil markası da bulunmaktadır. Dacia olarak adlandırılan bu marka ve Renault otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet ve otobüs gibi farklı ürün gruplarında üretim yapmaktadır.

Dünya çapında en fazla tanınan markalar arasında bulunan Renault, her geçen gün daha da büyümeye devam eden bir firmadır. Nissan markaları araçların motorlarının üretimini de üstlenen Renault, ülkemizde farklı otomobil modellerinin satışlarını gerçekleştirmektedir.

444 numaralı bir çağrı merkezi iletişim numarası bulunan Renault’a bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz. Renault markalı araçlar hakkında bilgi alabileceğiniz bu numarayı aynı zamanda yetkili servis numaralarını öğrenmek, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirmek için de kullanabilirsiniz. Renault çağrı merkezine bağlanmak istiyorsanız 444 62 47 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Renault Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Renault çağrı merkezinden son derece memnunum. Araçların teknik servisiyle ilgili teknik bilgi almak istediğiniz zaman sizlere hemen sonuç odaklı bir yaklaşım sergiliyorlar. Teknik servisler ile ilgili gerekli tüm yönlendirmeleri yaptılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir