1970 yılında Londra’da kurulan giyim markası Ramsey, dünyanın en ünlü markaları arasında yer almaktadır. Giyim sektöründe ürünler üreten ve bu ürünlerin satışını üstlenen Ramsey, Türkiye’de de önemli bir yere sahiptir. Türkiye dışında toplam 25 ayrı ülkede 155’i aşkın mağazası ile hizmet veren Ramsey, günümüzün erkek modasına uygun ürünler tasarlamaktadır. Erkek giyimine farklı bir soluk getiren Ramsey, stiline düşkün erkeklerin vazgeçilmez markaları arasında yer almaktadır.

Ramsey markası tarafından satışa sunulan ürünler arasında Gömlek, Pantolon, Ceket, Takım Elbise, Yelek, Ceremony, Triko, T-shirt / Sweatshirt, Ayakkabı, Kemer, Kol Düğmesi, Kravat, Papyon-Kuşak Mendil, Cüzdan, Çorap, Bileklik, Parfüm, Gözlük ve İç Çamaşırı gibi ürünler yer almaktadır. Onlarca farklı kategorideki her bir ürününü sezonun yeniliklerine uyumlu olabilecek şekilde tasarlayan Ramsey’i tercih ederek sizler de modaya uyumlu giyinmenin tadını çıkartabilirsiniz.

Ramsey’in 0212’li çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Ramsey çağrı merkezini hafta içi her gün saat 08:00 ile 17:45 arasında arayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden Ramsey ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve sipariş durumunuzu öğrenebilirsiniz. İade ve değişim detaylarını da öğrenebileceğiniz çağrı merkezine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!