1969 yılında Avustralya’da kurulan ünlü marka Quicksilver, ABD bünyesinde yer alan ve merkezi Kaliforniya’da olan bir markadır. Sörf tutkunlarına özel tasarımlar yapan marka aynı zamanda gündelik spor ürünlerinin tasarımını da üstlenmektedir.

Quicksilver markasının ünlü logosunda dağı aşan dalga figürü yer almaktadır. Kadınlar için Roxy markasını da çıkartan Quicksilver’in Roxy markası için kullandığı logo ise Quicksilver logosunun yatay yansımasıdır.

2015 yılında iflas eden Quicksilver büyük hissedarı tarafından 2016 yılında tekrar açılarak aktif hale getirilmiştir. Dağ ve dalgalardan esinlenen ünlü marka sanat ve modayı bir arada harmanlayarak ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Şık spor giyim markaları arasında yer alan Quicksilver özellikle sportif kişiliğini yansıtmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdüren Quicksilver, çağrı merkezi hizmeti sunmamaktadır. Ancak markaya ulaşmak isterseniz resmi internet sitelerini ziyaret edebilir ve sitede yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Quicksilver ürünleri ve siparişleriniz ile ilgili destek alabileceğiniz bu bölümden aynı zamanda marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!