PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

PTT müşteri hizmetleri bütün personellerinin deneyimli olduğu bir müşteri hizmetidir. Olası sorunlara karşı çözüm üretici ve soğukkanlı yaklaşımlarıyla ilgi gören müşteri temsilcileri Türkiye Cumhuriyeti içerisinde yaşayan herkes için büyük bir önem taşıyan PTT’i en iyi şekilde tesmcil etmektedir. PTT engelsiz hizmet adı altında engelli vatandaşlara da özel hizmet sunan PTT, konuşma ve görme engelli bireyler için kameralı ve sesli hizmet sunmaktadır.

Aynı zamanda görme engelli vatandaşlar için sesli SMS servisi ve çağrı merkezi de sunan PTT, sorunları en hızlı şekilde profesyonel bir şekilde çözmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren PTT müşteri hizmetleri günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap vermektedir.

Hatta beklemek istemeyenler için de hizmet sunan PTT’i aradığınız zaman sizi aramaları için talimat verebilir ve uygun zamanda size geri dönmelerini sağlayabilirsiniz. PTT müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz 444 1 788 numarasını tuşlayabilirsiniz. Posta gönderilerini sorgulayabilmek için 3 ve 1, PTT hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 8 ve 1’i tuşlayabilirsiniz.


PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. PTT çağrı merkezi çok hızlı çalışıyor. PTT kargo hizmetleriyle ilgili de destek alabiliyorsunuz. Kargo gecikmeleri vs gibi konularda son derece hızlı hareket ederek işlemleri tamamlayabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir