PTT Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizin en köklü kurumlarından birisi olan PTT 1840 yılında kurulmuştur. Ülkemizin posta üzerine hizmet veren en köklü kuruluşudur. 2013 yılına gelindiğinde TBMM tarafından alınmış olan bir karar ile anonim şirket statüsüne geçmiştir.

Açılımı Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olan firma, ülke genelinde birçok alanda çalışma yürütmektedir. Bunlardan bazıları; PTT Kargo ile taşımacılık, PTTBank, posta hizmetleri yer alır. Ayrıca HGS ve OGS üzerine de hizmet sağlamaktadır. ePttAVM ile birçok ürünü internete ve evinize taşır. PTT Kitap sitesi ile tüm kitapları indirimli bir şekilde kapınıza kadar getirir. Yüz yılı aşan tecrübe ve birikimiyle PTT, müşterilerine güven ve kalite verir. Yenilikçi çalışmalarıyla sektörlere örnek olan ve sevilen bir şirkettir.

PTT çağrı merkezini arayarak neredeyse tüm alanlarda çalışmalarıyla ilgili bilgi alabilir, soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.
Ptt çağrı merkezine direk bağlanmak için;

444 17 88

Bir önceki yazımız olan İBB Kadın Koordinasyon Merkezi Çağrı Merkezi Telefon Numarası başlıklı makalemizde bakırköy kadın koordinasyon merkezi kursları, ibb kadın koordinasyon merkezi başvuru ve ibb kadın koordinasyon merkezi üsküdar hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir