7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

1993 yılında kurulan Prontotour, A grubu seyahat acentesi olarak ülkemizde de hizmet vermektedir. Dünya çapında 87’den fazla ülkede hizmet veren Pronto Tur, yılda yaklaşık olarak 100 bin kişiye yurtdışı seyahat imkanı sağlamaktadır. Pronto tur, yurtdışı turlarında Türkiye’nin lider tur operatörü arasındadır.

Merkez ofisi İstanbul’da yer alan Pronto Tur’un 35 acentesi, İzmir’de bulunan şubesi ve Türkiye’de yaklaşık 1.120 yerel satış noktası vardır. Pronto tur aynı zamanda 300’ü aşkın personeliyle de turizm sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başta outgoing olmak üzere blietleme, Ingoing, kurumsal seyahat hizmetleri, vize hizmetleri, münferit turlar, içerik ve pazarlama, misafir ilişkileri ve ayrıcalıklı seyahat deneyimi sunmaktadır. Farklı departmanlara sahip olan Pronto Tur, sürekli olarak yeni kampanyalar da düzenlemektedir.

Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini daima en üst seviyelerde tutan Pronto Tur’un çağrı merkezine bağlanarak marka hakkında tüm detayları öğrenebilir, destinasyon bilgilerini alabilir, tur içeriklerini sorgulayabilir, fiyatlar ve kampanyalar hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Pronto Tur çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 91 92 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!