1990 yılından beri Türkiye’de hizmet veren ve en deneyimli hava taşımacılığı şirketleri arasında yer alan Pegasus, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile dikkat çeken bir markadır. Pegasus Hava Yolları Türkiye’de 60’dan fazla uçağı ile dünyanın 100 ayrı noktasına sefer yapmaktadır. 2005 yılına gelindiği zaman Sabancı Holding tarafından satın alınan Pegasus, daha başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Ekonomi sınıfı fiyatları ile dikkat çeken ve pek çok kişinin tercih sebebi olan Pegasus, 2010’lu yılların en hızlı ve en başarılı şekilde büyüyen hava taşımacılığı şirketleri arasında da yer almaktadır. 2010 yılında pek çok farklı ödül alan Pegasus aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Pegasus çağrı merkezi 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezidir. 0850 250 67 02 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz Pegasus çağrı merkezi üzerinden pek çok farklı sorununuza cevap bulabilirsiniz. Bilet satışı, rezervasyon işlemleri, rezervasyon iptali, görüş, öneri, şikayet ve isteklerinizi müşteri temsilcilerine bu numarayı kullanarak iletebilirsiniz.

Pegasus müşteri temsilcilerine ulaşmak isterseniz o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre hatta beklemeniz gerekebilir. En kısa sürede çağrınıza cevap verebilecek olan Pegasus müşteri temsilcileri sayesinde kendi başınıza çözemediğiniz bütün sorunlara çözüm bulabilirsiniz.