Patırtı Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Patırtı Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Patırtı firması, ilk olarak 2007 yılında karşımıza küçük bir dükkanıyla çıkan giyim markalarından birisidir. Zamanla kendini geliştirmeyi hedefleyen ve bunu başaran Patırtı firması, 2013 yılında ilk internet mağazasının açılımı için adımı atmıştır. Ev tekstilinden tüm aile bireylerinin giyimine kadar büyük bir alan barındıran Patırtı firması genç, yaşlı ve çocuk kategorisine hitap ettiği için, oldukça geniş bir hizmet ağı ve geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Patırtı firmasından alışveriş yaptıysanız veya yapmak üzereyseniz aklınıza takılan soruları ve görüşleri müşteri hizmetleriyle paylaşabilirsiniz. Patırtı müşteri hizmetlerine direk bağlanarak ulaşmak için 0850 840 00 48 numaralı hattı çevirebilir, sağlık bir iletişim kurarak isteklerinizi ve dileklerinizi ifade edebilirsiniz.


Patırtı Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası” için bir yorum

  1. Patırtıdan verdiğim sipariş ile ilgili büyük bir sorun yaşamıştım. Çağrı merkezini aradığım zaman sorunum hızlı bir şekilde çözüme kavuşmuş oldu. Müşteri temsilcileri konu ile son derece bilgili kişilerden oluşuyor. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir