Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Passolig kart sayesinde insanlar sevdikleriyle beraber maçlara rahat bir şekilde girebilmekte ve sevdikleri takımları destekleyebilmektedir. Bu kartlar sayesinde insanlar gönül verdikleri takımlara maddi destek sağlarken aynı zamanda Passolig kartın sağladığı avantajlardan da faydalanabilmektedir.

Passolig kartı satın almak için kartın resmi internet sitesine başvuru yapabilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan formu doldurduğunuz zaman cep telefonunuza bir şifre gelecektir. Şifreyi ilgili alana girdikten sonra almak istediğiniz kart tipini seçebilirsiniz.

Kartınızda yer almasını istediğiniz kendi fotoğrafınızı yükleyerek ödeme seçeneği kısmına geçebilirsiniz. Ödeme yöntemini seçtikten ve onay verdikten sonra kartınız en kısa süre içerisinde adresinize kadar teslim edilecektir.

Derbi maçları dahil olmak üzere stadyum önlerinde kuyruk beklemek istemiyorsanız istediğiniz maça internet sitesi üzerinden bilet alabilirsiniz. Rahat ve konforlu bir şekilde maç izleme keyfini yaşayabileceğiniz Passolig kart ile şehir içi toplu taşımacılık hizmetlerinde de ödeme yapabilirsiniz.

Stadyum çevrelerinde de kartı kullanarak cebinizde para taşımaya ihtiyaç duymadan alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Passolig aynı zamanda müşteri hizmetleri numarasıyla da hizmet vermektedir. Passolig müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0850 724 33 44 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir