Passolig müşteri hizmetleri direk bağlanma

2014 yılında kurulan Passolig, Süper Lig ve 1. Lig maçlarına giriş için Türkiye Futbol Federasyonu tarafından zorunlu kılınmaktadır. Taraftarların tuttukları takımlara göre kartlar satışa sunan Passolig’in en fazla satılan kartları Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarına satılmıştır. Kart ücretleri kulüplere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Passolig kart ücretleri kullanıcılardan sadece 1 seferlik alınmaktadır. Kart başvurusu yaptıktan sonra bilet alınabilmektedir. Herhangi bir kullanıcı satın aldığı e-biletini başka bir Passolig Kart sahibine de transfer edebilmektedir.

Passolig müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası 0850 ile başlamaktadır sabah 08:00 akşam 16:30 saatleri arasında aradığınızda passolig kart için gerekli tüm soru ve sorunları 3 tıklayarak müşteri temsilcisine bağlanıp halledebilirsiniz.

Passolig müşteri hizmetleri numarası : 0 850 724 33 44 + ( 3 )

Ayrıca passolig kart sahibi olsanız da olmasanız da aynı çağrı merkezi numarasını arayarak ilgili tüm menüleri telesekreter vasıtasıyla dinlemenizin ardından sıfır (0) rakamını tuşlayarak müşteri temsilcisine direk olarak bağlanabilirsiniz.


Passolig müşteri hizmetleri direk bağlanma” için 2 yorum

  1. Maçtan 24 saat once diğer kartlara satiş çikar , bilet rahatlikla bulursun çunku son gun biletlerin çoğu birden boşaliyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir