Papara Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Papara Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Numarası

Paypal, bildiğimiz gibi uzun süre önce Türkiye faaliyetlerini durdurma kararı almıştı. Bu nedenle aradan çok da zaman geçmeden Papara uygulamasıyla tanıştık. Papara uygulaması sayesinde, dijital bir ortamdan cüzdan sahibi olabiliyoruz ve yaptığımız Havale/EFT gibi işlemlerden de komisyon ödemiyoruz. Ayrıca tüm bankalardan 7/24 ödeme alabileceğimiz gibi, istediğimiz saatte para gönderimi de yapabiliyoruz.

Papara, son dönemlerde popülerleşen dijital bankacılık uygulamalarından birisidir. Bilgisayardan işlem yapabileceğiniz gibi, cep telefonunuza Papara uygulamasını indirerek siz de dijital bankacılığın hızından ve rahatlığından faydalanabilirsiniz.

Papara hakkında herhangi bir şey öğrenmek isterseniz veya bir sorunla karşılaşırsanız 0850 340 0 340 iletişim numarasını çevirerek direk bağlanma ile müşteri hizmetlerine kısa sürede ulaşarak sorunlarınızı rahatlıkla çözebilirsiniz.


Papara Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Numarası” için bir yorum

  1. Papara çağrı merkezi biraz daha hızlı çalışsa çok iyi olacak. Günün hangi anında ararsanız arayın mutlaka hatta uzun süre boyunca beklemek zorunda kalıyorsunuz. Onun dışında hizmet kalitesinden son derece memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir