Pakpen Plastik Boru ve Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1989 yılından beri faaliyetlerine devam eden bir markadır. Konya merkezli olan Pakpen, Türkiye’de 1500’ü aşkın satış noktasına sahiptir. Türkiye’nin öncü pencere markaları arasında yer alan Pakpen, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünya genelinde de ihracat faaliyetlerini sürdüren Pakpen Afganistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Cezayir, Etiyopya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, K.K.T.C., Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KS, Kuveyt, Küba, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malta, Mısır, Moritanya, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya Fed., Suudi Arabistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Ürdün gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

Pakpen markasına ulaşabileceğiniz 0332’li bir çağrı merkezi iletişim numarası da yer almaktadır. Pakpen’in çağrı merkezi üzerinden Pakpen ürünleriyle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak teknik destek alabilir, istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Pakpen çağrı merkezine bağlanabilmek için 0332 239 14 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre beklemeniz gerekebilir. Ancak Pakpen müşteri hizmetleri çağrılarınıza kısa süre içerisinde cevap verecek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturacaktır.

Çağrı merkezini puanlayın!