24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

İzmir’in Torbalı ilçesinde kurulan Özel Medifema Hastanesi, ziyaretçilerini 2013 yılında kabul etmeye başlamıştır. Toplam 113 hasta yatağı, 37 adet yoğun bakım yatağı, 12 acil ünite yatağı, 8 adet erişkin ve 4 adet çocuk gözlem yatağı, 4 adet genel ve 2 adet lokal ameliyathane, 2 adet doğumhane ve 15 adet küvoz ile hastalarına hizmet veren Özel Medifema Hastanesi hizmet kapasitesini ve alanını her geçen gün genişletmeye devam etmektedir.

Hastalarına 5 yıldızlı otel konforu sağlayan özel hastane yenilikçi politikalarıyla Türkiye’nin en gözde hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır. Özel Medifema Hastanesi aynı zamanda 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numarasına da sahiptir.

Özel Medifema Hastanesi’ne ait olan çağrı merkezini arayarak doktorlar hakkında bilgi alabilir, hastane ile ilgili sorularınızı sorabilir, randevu alabilir ve hastane ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Çağrı merkezi dışında hastanenin resmi internet sitesinde yer alan iletişim formu üzerinden de istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkili kişilere iletebilirsiniz. 0533 136 13 52 veya 0232 854 1 854 numaraları üzerinden Özel Medifema Hastanesi’nin çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!