1985 yılında kurulan Özel Levent Hastanesi 1993 yılında yenilenerek en son teknolojik cihazlarıyla tekrar hizmet vermeye başlamıştır. Alanında uzman olan doktorlar, hemşireler ve sağlık personelleri ile dikkat çeken Özel Levent Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının psikolojisini göz önünde bulundurarak onlara rahat ve konforlu bir hastane ortamı sunmaktadır.

Tedavi süreçlerinin en hijyenik ve sağlıklı şekilde geçebilmesi için üstün bir çaba gösteren Özel Levent Hastanesi ekibi, güven dolu bir ortamda tedavi olabileceğiniz bir hastane ortamında misafirlerini ağırlamaktadır. Anlaşmalı oldukları kurumlara göre fiyatları değişen tedavi ücretlerinde ilk öncelik sağlığınızdır.

Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Özel Levent Hastanesi içerisinde Acil Servis, Ameliyathanelerimiz, Anestezi ve Reanimasyon, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Diş Ünitesi, Diyetisyen, Estetik Plastik ve Rekonstüriktif, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları, Laboratuvar, Nöroloji, Ortopedi, Radyoloji, Yataklı Tedavi, Yoğun Bakım, Üroloji, Saç Ekimi bölümleri yer almaktadır.

Özel Levent Hastanesi aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden randevu vermektedir. 444 4 654 numarasını tuşlayarak randevu alabilir veya hastane ile ilgili sorularınızı yetkili kişilere sorabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!