1827 yılında İzmir Konak bölgesinde faaliyetlerine başlayan Özel Karataş Hastanesi, sizleri tedavi edebilmek için kurulmuş bir hastanedir. Son teknolojiden yararlanılan hastane ortamında sağlık hizmetlerinin en güvenilirini bulabilirsiniz. Kapasitesi son derece geniş olan Özel Karataş Hastanesi, alanında uzman doktor ve personellere sahiptir.

Köklü bir hastane olan Özel Karataş Hastanesi, sizlerin sağlığınıza kavuşabilmeniz için üst düzey çalışmalar sergilemektedir. Muayene olacağınız doktorun unvanına göre ücretler değişebilmektedir. Ancak her şeyden önce sağlığınız ön planda tutulmaktadır. Özel Karataş Hastanesi’nde anestezi ve reanimasyon, beslenme ve diyetetik, beyin cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji, endokrinoloji, estetik cerrahi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, mikrobiyoloji, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, patoloji, psikoloji, radyoloji, kardiyoloji, ortopedi ve travmaloji tıbbi onkoloji, üroloji ve yeni doğan yoğun bakımı bölümleri yer almaktadır.

Özel Karataş Hastanesi online randevu işlemleri yapabileceğiniz ya da dilerseniz telefon ile randevu işlemleri yapabileceğiniz bir hastanedir. Aynı zamanda hastanenin çağrı merkezi üzerinden hastane ile ilgili aklınıza takılan sorularınıza da cevap bulabilirsiniz. Özel Karataş Hastanesi çağrı merkezine bağlanmak için 0232 441 41 70 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!