Trabzon’da 2007 yılında açılan Özel İmperial Hastanesi, Karadeniz’in en büyük ve en kapsamlı hizmet sunan hastaneleri arasında yer almaktadır. 350’i aşkın personeli ile sağlık alanında hizmet sunan Özel İmperial Hastanesi’nde sağlığınız için gerekli olan neredeyse tüm tedavi imkanları mevcuttur. 24 saat boyunca acil ilk yardım servisi sunan Özel İmperial Hastanesi uzman doktor kadrosu ile de dikkat çekmektedir.

Acil Tıp Anestezi ve Reanimasyon, Psikiyatri, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Göz Hastalıkları ve Dermatoloji gibi daha pek çok farklı branşta 24 saat hizmet veren Özel İmperial Hastanesi yoğun bakım servislerine de sahiptir. Bütün tetkikler için yeni nesil teknolojilerden yararlanan Özel İmperial Hastanesi aynı zamanda çağrı merkezi ile de hizmet sunmaktadır.

Özel İmperial Hastanesi’nin çağrı merkezi üzerinden merak ettiğiniz tüm soruları yetkililere bildirebilirsiniz. Aynı zamanda telefon üzerinden randevu alabilmek için 0462 455 64 64 numarasını veya 0462 455 64 25 numarasını da tuşlayabilirsiniz. Öğrenmek istedikleriniz ve merak ettikleriniz konusunda sizi aydınlatacak olan Özel İmperial Hastanesi yetkililerine günün her anında ulaşabilir ve sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!