Özel Göztepe Hastanesi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1992 yılında kurulan Özel Göztepe Hastanesi, İstanbul’un en köklü ve güvenilir hastaneleri arasında yer almaktadır. İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet veren Özel Göztepe Hastanesi, güven ve memnuniyet veren hizmetleriyle sağlığınızı geri kazanabileceğiniz ve tedavi olabileceğiniz bir hastanedir.

Yeni nesil teknolojilere uygun bir şekilde hizmet sunan Özel Göztepe Hastanesi’nde sağlığınız için gerekli olabilecek bütün imkanlar yer almaktadır. Sizler için en iyi hizmeti sunabilmek için profesyonel personelleri ve alanında uzman doktorlar ile hizmet veren Özel Göztepe Hastanesi’nde; Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi. Çocuk Sağlığı ve Hastalığı, Dahiliye (İç Hastalıkları) Dermataloji (Deri Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Microbiyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji bölümleri mevcuttur.

Özel Göztepe Hastanesi sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için internet iletişim formu ve özel özel çağrı merkezi üzerinden de sizlere destek vermektedir. Özel Göztepe Hastanesi’nin çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0216 565 40 65 numarasını tuşlayabilir veya resmi internet sitelerini ziyaret ederek iletişim formunu doldurabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir